Hakkımızda

 

 

Siyezen.com olarak büyük beden kadın giyim sektöründe sahip olduğu bilgi birikimini, işininin ehli, eğitimli ve deneyimli insan kaynağı ile harmanlayıp yoluna devam etmektedir.

 

Markalaşma çalışmalarımızda ürün çeşitliliği yüksek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ve kaliteyi en uygun fiyatta sunmayı en önemli hizmetlerimizden biri olarak görüyoruz. Özenle seçilmiş, elbiseden pantolona, ayakkabıdan çantaya kadar tüm giyim gruplarını en iyi fiyatla sizlere sunmayı hedefliyoruz. Büyük beden kadın giyimde bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

 

Türkiye'nin en çok tercih edilen büyük beden ürünlerini üreten firmamız; tayt, t-shirt, bluz, eşofman, elbise, pantolon, sweatshirt ürünlerinde uygun fiyat garantisi sunmaktayız. Üretim fabrikamızdan çıkan büyük beden ürünler avrupanın bir çok ülkesine ihraç edilmekte olup, en çok tercih edilen modelleri de siz değerli müşterilerimize kendi web sitemiz üzerinden sunmaktayız.

Büyük beden sektöründe bulunan eksklikleri kapatmak her beden'de bir kadının güzel olabileceğini kanıtlamak için sizlere uygun en trend büyük beden modellerimizi sık sık yeniliyoruz.
 
Güzel giyinebilmenin her yaşta ve her bedende mümkün olduğunu biliyoruz! Bu sebeple hem genç büyük beden hem de anne büyük beden giyimleri için en çok tercih edilen ürünlerimizi sizlere sunmaktayız. Gerek günlük giyim, gerekse özel davetlerde giyebileceğiniz ürünleri geniş bir yelpaze ile sunmaktayız.
 
Özel olarak üretilen toparlayıcı, likralı ve kapatıcı modeller ile tarzınıza tarz katmak için sizleri bekliyoruz.
 

Tüm ziyaretçilerimize keyifli alışverişler dileriz.

 

Saygılarımızla,

 

Siyezen.com Ekibi.

text-align: center; ">EKİM AYINA ÖZEL İNDİRİMLİ ${( fiyat ) .toFixed(2) .replace(".", ",")} TL `); }); }